FIFA MANAGER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Problém se zaseknutím hry

3 posters

Goto down

Problém se zaseknutím hry  Empty Problém se zaseknutím hry

Příspěvek pro Admin Sat Feb 28, 2015 11:08 pm

Stavá se,že se hra zasekne v druhé sezoně bud 6.7.2015 či 8.7 .2015,zatím hledám pořád příčinu chyby.

Mám PC sestavu s 16 GB,ideálně je mít na fifa managera minimálně 4 GB,tak jsem tohle zaseknutí během testování v to výše psané datum vyřešil tak,že jsem hru shodil ALT+TAB na plochu,počkal 5 minut,opět hru nahodil a bez problému dále hra pokračovala dalším datem.Když jsem tento postup neudělal,tak to překlenutí tohoto data trvalo i 25 minut.... affraid

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 19. 02. 15

https://fifam.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Problém se zaseknutím hry  Empty Re: Problém se zaseknutím hry

Příspěvek pro Čermi A.C.A.B. Tue Mar 03, 2015 4:26 pm

Zdar měl jsem tuto chybu taky a odinstaloval jsem managera a hraju 12ku Smile ale zkusím to nainstalovat a napíšu sem jestli mi to funguje taky ale první rada byla bez Češtiny což mi přišlo divný páč to nemá vliv tam musí být chyba někde v databázi

Čermi A.C.A.B.

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Problém se zaseknutím hry  Empty Re: Problém se zaseknutím hry

Příspěvek pro paulvandyka Thu Mar 05, 2015 2:36 pm

Me to funguje tak jak jsem popsal,ale zatím odstranění problému je v řešení,zkouším to soubor po souboru.Doporučuji nemít v pc zbytky hry,to může dělat problémy.


Jinak mám navolených 50 lig na 16 GB,použil jsem i patch,a hru mám zkušebně druhou sezonu a není žádný problém krom toho 8.7.2015,jinak doopravuji ještě chyby v hře,a chystám se na historii hráčů.
paulvandyka
paulvandyka

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 28. 02. 15
Age : 37
Location : Czech

https://fifam.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Problém se zaseknutím hry  Empty Re: Problém se zaseknutím hry

Příspěvek pro Čermi A.C.A.B. Thu Mar 05, 2015 3:51 pm

Já jsem teď upgradoval pc mám silnější procák a o 2gb větší paměti ještě 4gb dokoupím časem tak uvidím

Čermi A.C.A.B.

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 03. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Problém se zaseknutím hry  Empty Re: Problém se zaseknutím hry

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru